• Wpisów: 63
  • Średnio co: 41 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:12
  • Licznik odwiedzin: 9 282 / 2632 dni
 
nikki234
 
Moje życie emocjonalne przypomina teraz raczej jakąś chora sinusoidę..
Raz doły sięgające najciemniejszych zakątków,później przypływ motywacji, wiary, po to bym za kilka godz znów mogła tonąć w morzu łez..

Rano pobiegłam do Kościoła,zjadłam obiad i jakoś minęło pierwsze pół dnia. W drugiej połowie zostałam sama w domu... i by nie dać się zjeść smutkowi włączyłam na cały głos kanał muzyczny i zaczęłam...tańczyć i śpiewać jak szalona. Tak mi się to spodobało, że rozpoczęłam prywatny casting do You can dance'a połączony z mottami i ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej, a wszystko po to żeby zagłuszyć ten pieroński ból, który teraz czuje pisząc tą notkę..
   Dla (złudnej)poprawy  humoru zamówiłam sobie spodnie i bluze, a i jutro przed pracą planuje podskoczyć do kilku sklepów..

Jedyna mądra jak mi się wydaje decyzja, to taka że musze cały czas być czymś zajęta, żebym tyle o nim nie myślała.. Całe szczęście, że jutro już zaczyna się kolejny tydz. : praca,szkoła,dentysta, jakieś durne małe plany.. dobre i co.. łapie się czegokolwiek.

Dziś w Kościele.. /tak wiem... / wspominałam nasze zaręczyny.. te wszystkie chwile dookoła gdy mi się oświadczał, słowa, gesty,reakcje..:(

Serce nadal krwawi, rozum błądzi w głuchej ślepocie,
nadal coraz gorzej..:(

Marzę żeby się upić i żeby na chwilę wszystko znikło..tak żebym chociaż mogła złapać oddech..
Niesamowita jest siła miłości jaką go darze.. Kocham go tak bardzo jak bardzo mnie to teraz boli..
Zresztą całe życie idzie za mną motto że : JAK KOCHAM TO NA 100% I JAK NIENAWIDZĘ TO TEŻ NIESTETY NA 100%..

Ehh.. nie mam siły znowu.. co ja bym dała żeby znów móc się do niego przytulić, poczuć jego zapach, delikatne pocałunki w czoło,leżeć w ciszy i po prostu ze sobą być. Tak po prostu..

Dbajcie o swoją miłość i nie obrażajcie się na swoich facetów, nie warto marnować czasu na durne kłótnie.  A jak już będzie się wam cisło na język wszystko co najgorsze , to mówcie im na głos za co ich kochacie..

Nie możesz dodać komentarza.