• Wpisów: 63
 • Średnio co: 41 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:12
 • Licznik odwiedzin: 9 282 / 2632 dni
 
nikki234
 
Bez niego : Dzień I

Po wczorajszej telefonicznej nocnej rozmowie powiedziałam mu, że będzie lepiej jak nie będziemy się kontaktować, bo zbyt dużo mnie to kosztuje, poza tym jak ma się dowiedzieć czy to ja jestem tą..jedyną? skoro miał ze mną stały kontakt..
Trzeba użyć drastyczniejszych środków.. i każdego dnia modle się żeby nam się udało.. żeby poukładał co trzeba na właściwym miejscu i na przód z tym życiem.


Rano jakoś poszło.. zajęłam się sprzątaniem więc czas leciał, ale przychodzą takie chwile, jak ta, że już nie mam siły.. Zawsze te pierwsze dni po rozstaniu są najgorsze, ale z każdym nast. tygodniem będzie..nie, nie - MUSI być co raz lepiej.


Tak strasznie go kocham!,a jednak nie możemy być razem ;( nie moge się zgodzić na takie 'podejście do życia' jakie ma.. co się z nim stało?!.. :((
Zgasł ten wesoły i czarujący chłopak, w którym tak szalenie się zakochałam..Zgasła ta radość życia,spędzania każdej chwili razem, tych durnych wygłupów po których w nocy miałam czkawkę..

Miłość nie zgasła.

Ale czy będzie miała tyle siły by to unieść i posklejać jeszcze raz..?  

Błagam niech ten smutek już zniknie, niech już będzie dobrze.. chce tego ślubu, chce wspólnego życia, tak bardzo tego chce, a wszystko teraz idzie w drugą stronę..

Tak wiem, to ja podjęłam decyzje o rozstaniu, ale zrobiłam to właśnie po to by Nas uratować... .. . żeby się opamiętał, co jest w życiu NA PRAWDĘ WAŻNE.., a raczej kto.. :(

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Czytając to wszystko nie mogę uwierzyć jak to się stało. . .Żadne słowa, które napiszę nie zaleczą Twoich ran ale życzę Ci aby wszystko skończyło się happy endem. Masz racje nic nie dzieje się bez przyczyny :)Jak to mówią puść wolno jak wróci to znaczy, że prawdziwie kocha.Pozwól życiu toczyć się dalej, dbaj o siebie i bądź egoistą, należy Ci się ! Koniecznie informuj co u Ciebie słychać !! :) :*:*
   
 •  
   
  @Mysterious lady: Dziękuje, mam nadzieję że prędzej czy później wszystko się wreszcie ułoży..
   
 •  
   
  Jakie smutne... współczuję tego jak się teraz czujesz. Doskonale wiem jakie to okropne uczucie...
  Dobrze zrobiłaś... i mam nadzieję że ta decyzja się opłaci.. że się opamięta i zrozumie że to Ty jesteś najważniejsza i że chce z Tobą spędzić resztę życia... tego Ci życzę z całego serca!